Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra

14.06.2016.

Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra
Posjeta Obrtničke škole prostorijama Multifunkcionalnog centra

Dana 10. lipnja u posjet našem centru stigle su učenice Obrtničke škole u Požegi, smjer krojačice zajedno sa svojim profesoricama. S radošću smo ih proveli kroz prostorije Multifunkcionalnog centra te ih upoznali sa projektnim aktivnostima koje se ovdje odvijaju. S obzirom da se radi o budućim krojačicama, najzanimljiviji im je dio bio rad na tkalačkom stanu i izrada vunenih vrećica što možete i sami vidjeti na priloženim fotografijama.