Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata"

30.05.2016.

Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata" Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata"
Štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja" - "Najduži stol u Hrvata"

Multifunkcionalni centar za osobe s invaliditetom imao je svoj štand u Velikoj na smotri " Čuvajmo običaje zavičaja". Izložili smo proizvode koje smo vrijedno izrađivali a posjetitelja našem štandu nije nedostajalo kao što možete vidjeti u priloženim fotografijama. Hvala svima koji su prepoznali naš trud !